Home staging… usługa, którą agencje nieruchomości oraz pośrednicy nieruchomości stosują w swoich strategiach sprzedaży już od ponad 40 lat. W Polsce tylko nieliczne agencje nieruchomości mogą poszczycić się taką usługą w swojej ofercie.

Czym jest home staging?

Profesjonalna sesja zdjęciowa nieruchomości - realizacja firmy DomProfit.
Home staging + sesja fotograficzna. Realizacja: www.domprofit.pl

Home staging to inaczej domowa inscenizacja, którą należy rozumieć poprzez profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Polega na przygotowaniu mieszkania czy domu w taki sposób, by przy niewielkich kosztach uwydatnić jego zalety i mocne punkty, neutralizując przy tym wady. Takie zabiegi przekładają się z korzyścią na czas sprzedaży oraz jego cenę.

 

Dlaczego tylko nieliczne agencje mogą pozwolić sobie na wprowadzenie do swojej oferty takiej usługi?

Ponieważ wymaga to zatrudnienia dobrego homestagera!

 

Dlaczego home staging to niezbędny element strategii, gdy chcemy wynająć lub sprzedać dom / mieszkanie?

Ponieważ jesteśmy wzrokowcami i pierwsze wrażenie ma ogromne znaczenia na naszą późniejszą decyzję. Atrakcyjnie przedstawiona nieruchomość oczaruje większą ilość potencjalnie zainteresowanych kupców! Poza tym home staging połączony z profesjonalnie wykonaną sesją zdjęciową nieruchomości znacząco wyróżni ją na tle innych ofert w serwiach internerowych.

 

[su_button url=”http://www.domprofit.pl/homestage/14″ target=”blank” background=”#417e9f” size=”2″ icon=”icon: arrow-right”]Zobacz szczegóły oferty![/su_button]

Comment here